جستجو

تبلیغات


  تبلیغات شما در اینجا

حسین فریدون ، پاشنه آشیل دولت میلیاردر ها

   حسین فریدون یکی از چند غده ی سرطانی دولت هست که اکنون و بعد از گذشت سه سال و اندی ، تازه تشت رسوایی اش به زمین افتاده و دیگر خبری از تکذیب ها و ژست های دولتی ها نیست. به نظرم خود شیخ حسن هم خوب می داند که بلایی که مشایی بر سر احمدی نژاد آورد با شدت چند برابری توسط حسین فریدون - برادر میلیاردرش - بر سر خود و دولتش بیاورد.

  اعترافات تکان دهنده ی مفسدین اقتصادی که توسط سازمان اطلاعات سپاه دستگیر شده اند ، تیرخلاصی بود بر پیکر نیمه جان سرمایه دارانی که به راحتی آب خوردن در حال چپاول ثروت ملی هستند.

  سرمایه دارانی که با یدک کشیدن مسؤلیت های قبلی شان در دول گذشته ، سه سال هست که زبان و دهان منتقدین را مهر و موم کرده اند و با اسم خدمتگذار مردم در حال تاراج عزت و غرور ملی در برابر کدخدایان جهان هستند.

  اگر احمدی نژاد با خط قرمز دانستن دولت و حمایت از نفرات پرحاشیه ی دولت دهم ، در میان مردم جایگاه قبلی اش را از دست داد ، روحانی که برخلاف احمدی نژاد هیچ جایگاه اجتماعی در بین عموم مردم ندارد - و شاید تنها جایگاه اجتماعی این دولت همسایگان دولتمردان در شمال تهران باشند - اگر در مقابل پویش مردمی #فریدون_باید_محاکمه_شود ، سینه سپر کند و گارد تهاجمی بگیرد و منتقدین را همانند گذشته مورد لطف قرار دهد، باید فاتحه دولتش را بخواند و منتظر روز وداع با کاخ پاستور بماند


  این مطلب تا کنون 26 بار بازدید شده است.
  ارسال شده در تاریخ پنجشنبه 7 بهمن 1395
  منبع
  برچسب ها : دولت ,فریدون ,جایگاه ,مردم ,احمدی ,نژاد ,احمدی نژاد ,جایگاه اجتماعی ,حسین فریدون ,سرمایه دارانی ,
  حسین فریدون ، پاشنه آشیل دولت میلیاردر ها

تبلیغات


  Ads

پربازدیدترین مطالب

آمار امروز چهار شنبه 6 ارديبهشت 1396

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

تبلیغات

محل نمایش تبلیغات شما

آخرین کلمات جستجو شده

تگ های برتر